Опозиція поставила черговий ультиматум

Максим Опанасенко
26 січня 2014р. 17:30

Штаб національного спротиву дає владі декілька годин для того, щоб звільнили заручників. Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".

"На сьогоднішній день згідно з офіційними заявами МВС тільки в Києві заарештовано 118 чоловік, в Черкасах – 58 чоловік. Це дикі цифри! Люди вийшли на мирний протест, яких міліція з застосуванням тортур, зі знущаннями кинула за грати" - йдеться в повідомленні.

У партії кажуть - Віктор Янукович не розуміє настрою в суспільстві. Відтак, активісти АвтоМайдану і черкащани з ЄвроМайдану рушають у Черкаси - визволяти земляків. Опозиція дає владі кілька годин для звільнення заручників, інакше "цей процес почне український народ".

Опозиційні партії ставили Віктору Януковичу вже декілька ультиматумів. Останній - цього тижня, коли керівник "Батьківщини" Арсеній Яценюк дав президенту 24 години на виконання вимог мітингувальників, інакше партійці і люди підуть на штурм Грушевського. Наступної доби відбулися перемовини Януковича і керівників опозиційних партій, під час яких до спільного рішення дійти не вдалося, але і обіцяного штурму від партійців також не відбулося.

Теги: Київ , Євромайдан