Активіст отримав 30 днів тюрми за шини в машині

Максим Опанасенко
26 січня 2014р. 20:55

Суддя Солом'янського суду Світлана Кушнір вирішила, що Дмитро Юрченко, котрого звинувачують в організації масових заворушень, наступний місяць має провести за гратами.

Причина судового процесу і арешту - два десятки автомобільних покришок, котрі чоловік перевозив у своєму авто. Суд вирішив, що шини чоловік віз на Європейську площу, для повстанців. Схожий процес зараз відбувається і щодо ще одного активіста.

Фотография: Суддя Солом'янського суду Світлана Кушнір ув'язнила на 30 днів Дмитра Юрченка. Його провина - два десятки шин в машині. А "суддя" з "прокурором" звісно визнали його "організатором масових заворушень". Зараз машина неправосуддя візьметься за другого затриманого з шинами. Судилище відбувається на Шутова, 1. Підходьте

Фото - "Воля"

ДАІ, розставлене на всіх центральних вулицях міста, зупиняє велику кількість габаритних авто. Вірогідно, саме в пошуках "компроментуючих" предметів, таких як покришки і бензин. Попри те, що ці вони самі по собі легальні і дозволені для перевезення, активістів, в чиїх машинах знаходять їх, одразу доставляють в райвідділки, звідти - на судові лави.

Автопокришки - одна з основних "ударних сил" активістів з Грушевського. Підпалюючи їх, мітингувальники створюють над вулицею щільну димову завісу. Відтак, силовики не в змозі вести прицільний відстріл гумострілами. Більше того, саме палаючі шини стали причиною відступу спецпризначенців під час останньої спроби штурму вулиці - вітер відносив їдкий дим прямо в обличчя силовикам.

Теги: Київ