СБУ: Екстремісти можуть підривати об’єкти

Катерина Білоус
27 січня 2014р. 7:52

Служба безпеки України просить активістів утриматися від захоплення або пошкодження об'єктів народногосподарського чи оборонного значення. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

«Останні події в державі призвели до напруги у суспільстві внаслідок протиправних дій окремих радикально налаштованих організацій та громадян. Поряд з проявами екстремізму почастішали анонімні погрози підриву гідроелектростанцій, а також об’єктів атомної енергетики, пошкодження яких може мати непередбачені особливо тяжкі наслідки для населення України та сусідніх держав. Події, які відбуваються навколо об’єктів національної енергетичної системи негативно позначаються на рівні безпеки нашої держави та створюють загрозу її функціонуванню, а також життю і здоров’ю громадян», – йдеться в повідомленні.

«Служба безпеки України попереджає, що можливі захоплення, зруйнування або пошкодження об’єктів, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення, з метою ослаблення держави, порушення громадської безпеки, залякування населення, впливу на прийняття рішень органами державної влади чи місцевого самоврядування передбачені стаття 113 (диверсія) та стаття 258 (терористичний акт) Кримінального Кодексу України, за вчинення яких законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років», – попереджають в Службі безпеки.

 

 

Теги: Київ , СБУ , Майдан , Грушевського