МВС: Міліція розслідує захоплення Мін’юсту

Катерина Білоус
27 січня 2014р. 8:14

У міліції взялися за розслідування кримінального провадження за фактом захоплення Міністерства юстиції. Про це повідомляють в прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

«26 січня міліція отримала повідомлення про те, що у приміщення Міністерства Юстиції України по вулиці Архітектора Грушевського, 13, в Києві намагається проникнути група невідомих осіб. На місце прибула слідчо-оперативна група Печерського райуправліннястоличної міліції. На прохання правоохоронців зайти всередину приміщення з метою огляду місця події молоді люди в масках і шоломах, озброєних дерев'яними і металевими палицями (приблизно 50 осіб), категорично відмовили. При цьому вони заявили, що державне підприємство захоплене для обігріву та ночівлі активістів. Правоохоронці встановили, що вхідні двері зламані, пошкоджена металева секція вікон на першому поверсі, вибиті шибки. Всередині приміщення чувся шум і пересування меблів на всіх чотирьох поверхах. Крім того, невідомі особи забарикадували зсередини службовий в'їзд у двір», – повідомляють в МВС.

«Подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань Печерського РУГУ МВС України в Києві за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 341 Кримінального кодексу України «Захоплення державних або громадських будівель чи споруд»», – йдеться в повідомленні.

У неділю 26 січня активісти захопили будівлю Міністерства юстиції. 

Теги: Київ , Міністерство , юстиції , мінюст , Майдан , Грушевського