Влада обіцяє до вересня 12 станцій електрички

Христина Заник
14 березеня 2011р. 16:07

Віце-прем`єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков під час робочої поїздки ознайомлення з роботою міської електрички заявив, що до вересня «Укрзалізниця» введе в експуатацію 12 станцій міської електрички, - передає УНІАН.

Це дозволить з’єднати лівий і правий береги Києва півкільцем, а до травня 2012 року влада обіцяє збудувати ще 7 станцій, які утворять залізничне кільце. При цьому потяг проїжджатиме цілий круг не більше, ніж за годину, - запевняють урядовці.

«Для функціонування електрички планується закупити 10 потягів, 4 з яких буде куплено Київською міською державною адміністрацією. Колесніков зазначив, що технічний потенціал електрички дасть змогу перевозити майже 200 тисяч чоловік за добу, проте, за прогнозами мерії, пасажиропотік на лінії становитиме від 65 до 100 тисяч чоловік за день», - йдеться у повідомленні.

Міська електричка об`єднує станції «Троєщина-Київ-Петрівка». До вересня обіцяють станції: «Дарниця», «Лівобережна», «Троєщина», «Київ-Петрівка», «Сирець», «Рубежівська», «Борщагівка», «Київ-Волинський», «Караваєві дачі», «Київ-Пасажирський», «Видубичі» і «Лівий берег».