МінЮст повернули Лукаш

Маша Землянська
27 січня 2014р. 14:58

Будівля Міністерства юстиції, яку ввечері захопили активісти Спільної Справи - звільнена. Активістиереходять від утримання будівлі Мінюсту до його блокування. Про це заявив Олександр Данилюк.

"Якщо завтра не будуть виконані вимоги по відновленню конституційного ладу, організації президентських та парламентських виборів, та припинення терору проти українського народу, ми займемо всі адміністративні будівлі і будемо пускати на роботу лише осіб, які безпосередньо відповідають за життя та здоров'я людей. Спільна Справа закликає всіх активістів повернутись з регіонів до Києва для участі в повномасштабному блокуванні роботи органів центральної влади. В найближчі три дні буде вирішуватись доля України, її цілісність та незалежність. Всі, кому небайдужа доля наших дітей, будь ласка, приходьте в МінАПК та залишайтесь тут для участі в штурмових групах. Припиняйте отаманщину, не повторюйте історичних помилок", - пише Данилюк.

Одразу після захоплення МінЮсту, його очільниця Олена Лукаш вимагала звільнення будівлі. У разі відмови, обіцяла звернутися до Ради найіональної безпеки з вимогою введення надзвичаного стану.

 

 

 

Теги: Київ