Куди піти з дитиною: гід на тиждень

Маша Землянська
27 січня 2014р. 16:02

Куди піти з дитиною: гід на тиждень

Якщо Ви ще не вирішили, як провести тиждень – ми підібрали різнопланові заходи, що проходитимуть у Києві.

Вівторок, 28-е січня

У Національному цирку нова програма - інтернаціональний цирк братів Гартнерів. Вперше на киян та гостей столиці чекає зустріч з гігантськими слонами велетнями, які приїхали до нас з самого центру Індійського континенту. В програмі приймають участь найкращі циркові тварини: дресировані ведмеді, крокодили та пітони, голуби – павичі, красиві собачки та поважні кішки, статні коні і це далеко не всі тварини. Про розклад та вартість квитків можна дізнатися тут.

Середа, 29-е січня

На виставу запрошує дельфінарій Немо. Вистави заплановані на 15:00 та 18:00. вартість квитків – 80 гривень. Дізнатися більше можна тут.

Четвер, 30-е січня

У торгово-розважальному центрі «Мармелад» проходить виставка живих тропічних метеликів "Рай на Землі". Виставка відкрита для відвідування для дітей від 3 років. На виставці можна побачити метеликів з південно-східної Азії та південної Америки . Крім того, відвідувачі можуть побачити і народження нових метеликів. Всього в експозиції виставки знаходиться близько 20 видів і приблизно 70 особин. Також можна буде побачити інші рідкісні види: павуки - птахоїди, імператорські скорпіони, палочники . Є на виставці таргани - кубинський і мадагаскарський шиплячий. Є гігантський африканський равлик. Детальніше про це – можна дізнатися тут.

П’ятниця, 31-е січня

Хочете поспостерігати за власною житиною та її талантами. Тоді Вам до KIDSWILL. Це місто, адаптоване для дітей, де кожен може грати в улюблену професію. Це дозволить дітям відкрити для себе світ дорослих, надихнутися майбутнім. А от батькам – зрозуміти на що звернути увагу на вибір дитини. KIDSWILL відкрився в новому торгівельно-розважальному комплексі Art Mall. Детальніше про нього можна дізнатися тут.

До речі, тут же можна повчитися їздити на лижах чи сноуборді у лижному клубі «PROLESKI». Звісно, снігу тут не знайти, проте є професійні інструктори.

Субота, 1-е лютого

У Київському академічному театрі ляльок вистава «Про сміливе поросятко». Маленьке поросятко Чок дуже і дуже самовпевнене. Йому здається, що навколишній світ – суцільна гармонія, де не може бути такого Зла, якого можна лякатись. Тому він так завзято ігнорує добрі поради всіх своїх друзів і навіть матері Хаврон’ї, яка кожного разу, ідучи в ліс за ягодами, нагадує йому про правила елементарної домашньої безпеки. Адже-ж біля їх оселі вже давненько блукає голодний і підступний Вовк. І неслухняне поросятко Чок ледве не стає жертвою хитрого Вовка. Але на допомогу приходять вірні друзі Їжачок та Заєць. Врешті-решт маленький Чок розуміє, що треба слухати батьків, аби не потрапити у халепу. Деталі за номером 278-58-08.

На малят чекає київський зоопарк. Тварини від мавп до слона чекають на увагу.

У Київському національному академічному театрі оперети – «Сорочинський ярмарок».  Масштабний національний проект, в якому представлені багатства українського народного промислу, широта української душі та народної мудрості, український мелос та колоритний гумор. Глядачі за лічені секунди поринають у це галасливе й колоритне дійство та слідкують за долями головних героїв, які вміють кохати, дружити, співчувати, бути щирими й жити з відкритим серцем. Вистава на 19:00. Замовити квитки онлайн можна тут.

Неділя, 19-е січня

У Київському академічному театрі ляльок вистава «Попелюшка». Що таке щастя? Герої цієї казки розуміють його кожен по-своєму. Якщо для Попелюшки, Феї, Принца і навіть Короля щастя – це робити добрі вчинки. Щоб усім-усім було добре. І зовсім інакше щастя розуміють Мачуха та її доньки. Вони живуть виключно для себе. Їх кредо-вигода! Проте добрі вчинки завжди знайдуть відгук у серцях людей. Це норма життя справедливого суспільства. Деталі за номером 278-58-08.

У Київському академічному театрі ляльок вистава «Чарівна лампа Аладдіна». Сюжет всіма улюбленої казки відомий: бідняк, але щасливчик Аладдін стає володарем чарівної лампи і Джина, який виконає три заповітні бажання хлопця. Звичайно ж, Аладдіну доведеться подолати немало перешкод на шляху до здійснення своїх бажань, але найціннішим подарунком для нього стане любов прекрасної принцеси Будур. Казка розрахована як на малят, так на дітей старшого віку і навіть на дорослих, адже в основі самого матеріалу – кохання та «дорослі» перипетії. Деталі за номером 278-58-08.

З 15:00 по 15.40 в ТРЦ «Караван» - реактивна хімія від «Експериментаріуму». Це – не просто ефектно, але й корисно. Діти дізнаються як і чому рідина може змінювати колір, як «запустити» фараонового змія або створити «Димовуху». Детальніше про програму – можна знайти тут.

 

 

Теги: Київ , діти