В Пущі-Водиці МНСники витягли з озера іномарку

Катерина Білоус
28 січня 2014р. 8:56

Рятувальники витягли іномарку з озера, що розташоване в Пущі-Водиці Оболонського району столиці. Про це повідомляють в прес-службі Міністерства надзвичайних ситуацій Києва.

Власник автівки зателефонував пожежникам та повідомив, що його автомобіль знаходиться на дні озера Какачун. Водойма неглибока, переважна глибина становить близько 2 метри. Рятувальники виїхали на допомогу. За допомогою автомобіля ЗІЛ зі стаціонарною лебідкою, а також стального тросу і дерев’яних дощок, МНСники витягли автомобіль з озера на берег. «У ході розмови з власником автомобіля з’ясувалося, що кілька друзів відпочивали у бані й вирішили випробувати своє авто. Їдучи по кризі, що вкривала озеро Какачун, водій і пасажири почули тріск й вискочили з автівки. У цей момент лід під вагою автівки проламався і передня частина автотранспортного засобу занурилася у воду», – розповідають рятувальники.

«На щастя, водій та пасажири встигли вчасно вийти з автомобіля, тому не потрапили у воду і не лишилися у залізній пастці», – зазначають пожежники.

 

Теги: Київ , МНС