В Києві демонтували 45 кіосків (адреси)

Катерина Білоус
28 січня 2014р. 9:07

За минулий тиждень, на виконання доручення Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища, силами КП «Київблагоустрій» демонтували 45 тимчасових споруд. Від кіосків «почистили» усі райони, окрім Подільського. Про це повідомляють в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Так, у Голосіївському районі з тротуару на вулиці Горького, 47 прибрали незаконно встановлену тимчасову споруду, у якій здійснювалась торгівля продуктів харчування в антисанітарних умовах.

У Дарницькому районі на вулиці Анни Ахматової, 14-А демонтували павільйон площею 30 квадратних метрів, щодо якого було скасовано рішення суду про заборону демонтажу.

В Дарницькому районі на вулиці Мишуги, 1/4 було зняли нововстановлений павільйон, який був розміщений на тротуарі.

У Деснянському районі здійснили демонтаж нововстановленої тимчасової споруди на вулиці Академіка Курчатова, 5.

Із зелених зон та тротуарів у Дніпровському районі на Броварському проспекті, 29, проспекті Возз’єднання, 4, вулиці Ентузіастів, 37, проспекті Тичини, 7 було демонтовано 4 нововстановлені тимчасові споруди.

В Оболонському районі на вулиці Маршала Тимошенка, 21 демонтовано великий торговельний ряд з ролетів загальною площею 75 квадратних метрів, який було встановлено на зеленій зоні.

З тротуарів Печерського району було прибрано 4 кіоски-купави, розміщених на бульварі Дружби Народів, 28, вулиці Мечникова, 5, вулиці Червоноармійській, 57/3 та вулиці Чигоріна, 57.

У Святошинському районі на площі Героїв Бресту демонтовано 2 павільйони загальною площею 40 квадратних метрів. Крім того, демонтаж нововстановлених тимчасових споруд проводився на вулиці Котельникова, 32/11, проспекті Академіка Палладіна, 46 та вулиці Симиренка, 5.

У Солом’янському районі продовжилися розпочаті минулого тижня роботи з демонтажу тимчасових споруд, незаконно встановлених на Вокзальній площі, 2. Там було демонтовано ще 4 тимчасові споруди. Також, роботи проводилися на розі вулиці Донецької з вулицею Волинською, проспекті Перемоги, 57, вулиці Пост-Волинській, 2/103, Чоколівському бульварі, 28.

У Шевченківському районі демонтажні роботи проводилися на проспекті Перемоги, 50 та 86, вулиці Тургенєвській, 9-11, вулиці Шамрила, 5-Б, вулиці Щербакова, 49-А та у Золотоворітському сквері. Усього у Шевченківському районі було демонтовано 15 незаконних тимчасових споруд.

 

 

Теги: Київ , кіоски , МАФи , кіоск , демонтаж