Під Кабміном антимайданівці вітали Беркут (відео)

Маша Землянська
28 січня 2014р. 14:39

Вранці під Кабінетом міністрів, в урядовому кварталі, колона кримський антимайданівців привітала і подякувала працівникам спецпідрозділу Беркут. Відео засняв активіст Володимир Тищенко.

"Сьогодні, 28 січня, організовану колону антимайданівців з Криму привели під Кабінет міністрів аби вони підняли «моральний» дух «беркутівців», що несуть свою варту на вулиці Грушевського. Немає жодних сумнівів, що дана акція була завчасно з режисована, оскільки військові, які охороняють периметр Верховної Ради, дали можливість пройти лише цій колоні, яка вишикувалась біля пам'ятника Ватутіну, хоча було ще багато охочих подивитись на спуск вулиці Грушевського, що веде до барикад. Як тільки колона наблизилися до Кабміну, відразу почалася проходити перезмінка беркутівців, яким кримчани почали кричали: «Беркуту слава. Слава, слава, слава. Беркуту ура. Ура, ура, ура. Маладци, маладци...». ВВишники пропустили з колоною кримчан тільки одну відеокамеру яка відзняла лише їх привітання. Незабаром на телеканалах півдня та сходу розпочнеться агітпропаганда щодо відбілення репутації спецпідрозділу «Беркут»", - пише Тищенко.

Вранці в урядовому кварталі зібрались тисячі людей, які підтримують чинну владу. Їх без жодних проблем пропустили через кордон силовиків. Саме в цей час тут засідає Верховна Рада. Чка вже скасувала "диктаторські" закони, що приймалися 16-го січня, та готує проект про амністію. 

 

     

    Теги: Верховна Рада , Київ