Канада запровадила санкції до чиновників України

Катерина Білоус
29 січня 2014р. 8:21

Канада застосувала візові санкції до українських чиновників. Це стосується тих, хто причетні до придушення законних протестів в Україні та залякування опозиційних лідерів. Про це йдеться в спільній заяві Міністерства закордонних справ і Міністерства імміграції Канади.

Згідно з повідомленням, вдатися до такого "обдуманого рішення" владу Канади змусили "останні дії членів української правлячої еліти". "Враховуючи жорстоке придушення законного протесту і залякування опозиційних голосів, ми будемо обмежувати в'їзд до Канади – з негайним набранням чинності - для ключових державних діячів як відповідь на їхні дії останніми днями", - сказано в заяві. "Незважаючи на те, Канада вітає недавні події в Україні, ще багато що належить зробити. Український уряд повинен виконати основні вимоги народу, в тому числі щодо звітності і повного дотримання демократичних принципів", - йдеться в документі.

У Канаді також сказали, що будуть і надалі підтримувати українців, які "мужньо продовжують виступати на підтримку демократії". Влада країни і далі стежитиме за розвитком подій в Україні і розгляне подальші кроки, якщо буде така необхідність.

 

Теги: Київ , Майдан , Канада , санкції