Пацієнт клініки Павлова намагався вбити лікаря

Катерина Білоус
29 січня 2014р. 10:09

В столичній психоневрологічній лікарні № 1 імені Павловаколишній пацієнт намагався вбити лікаря. Про це повідомляють в прес-службі міліції.

«Чоловік напав на заступника директора установи і поранив його ножем. Пацієнт прийшов в кабінет і нічого не пояснюючи накинувся на медика. Нападник цілився в серце, але постраждалий ухилився, тому ніж потрапив в праву частину грудей і поріз виявився не дуже глибоким. Після цього нападник втік. Колеги постраждалого викликали міліцію, з ножовим пораненням його доставили в міську лікарню», – йдеться в повідомленні.

«На місце злочину виїжджала слідчо-оперативна група та керівництво Подільського районного управління міліції. Після проведення необхідних оперативно-розшукові заходів у вчиненні замаху на вбивство викрито 47-річного киянина. За гарячими слідами злочин було розкрито.Як з’ясувалося, затриманий перебуває на обліку в психоневрологічному диспансері з діагнозом "шизофренія". Чоловік нещодавно проходив курс лікування в психоневрологічній лікарні № 1 імені Павлова. Він зізнався, що мотивом нападу на лікаря стало бажання помститись за несвоєчасну виписку з лікарні. Оскільки цей чоловік фактично не мав місця проживання, залишатися на стаціонарному лікуванні для нього було порятунком», – додають в міліції.

 

Теги: Київ