Київпастрансу обіцяють віддати борги до лютого

Маша Землянська
29 січня 2014р. 17:26

Наразі ситуація із виплатами заробітної плати працівникам КП «Київпастранс» є найбільш стабільною за останні півроку - усі борги обіцяють віддати до кінця місяця. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Костюк.

«Сьогодні питання виплати зарплати працівникам комунального підприємства міська влада тримає на контролі. Якщо раніше ми мали заборгованість за кілька місяців, то сьогодні практично увійшли в графік. Так, до кінця місяця повністю розрахуємося з людьми за грудень. Наразі, попри нестабільну ситуацію в країні та політичну кризу, столична влада знаходить необхідні кошти, які щодня перераховуються працівникам комунального підприємства», – зазначив Михайло Костюк.
Він підкреслив, що незважаючи на зменшення дохідної частини через свята, певну суму коштів вдалося акумулювати самому підприємству. Крім того, мобілізовано кошти місцевого бюджету та надходять компенсації за проїзд пільговиків із держбюджету.

За словами заступника голови КМДА, столична влада й надалі докладатиме всіх зусиль, аби поліпшити фінансову ситуацію підприємства, та зробить усе можливе, щоб його працівники отримували заробітну плату без затримок.

Теги: Київ , гроші