Прокуратура: За Грушевського - 49 людей під вартою

Маша Землянська
29 січня 2014р. 17:30

На сьогодні районні суди Києва винесли рішення про запобіжні заходи 64 підозрюваним у масових заворушеннях на вулиці Грушевського. Про це повідомила керівник прес-служби прокуратури міста Києва Яна Соболевська.

«Рішеннями Дніпровського, Оболонського, Подільського, Солом’янського та Шевченківського судів до 14 осіб застосовано домашній арешт. З одного із учасників подій Святошинський райсуд взяв особисте зобов’язання. Щодо інших 49 підозрюваних у масових заворушеннях на Грушевського столичні суди ухвалили рішення про тримання під вартою», - констатувала вона. Так, Солом’янським судом арештовано 10 підозрюваних, Святошинським – 9, Дарницьким та Деснянським - по 8 рішень, Голосіївським – 7, Дніпровським – 4, по одному такому рішенню винесли Оболонський, Подільський та Шевченківські суди.

Всі затримані підозрюються у масових заворушеннях, що тривали у центрі столиці та супроводжувалися насильством, підпалами, опором представникам влади із застосуванням зброї або інших предметів, які використовувалися як зброя.

 

 

Теги: Київ