Квартиру київського журналіста обшукали невідомі

Маша Землянська
29 січня 2014р. 17:46

До журналіста видання "Український тиждень" Олександра Михельсона додому навідались невідомі, які представились міліціонерами, і провели у квартирі обшук.

Про це журналыст розповыв на своъй сторынцы у Facebook:

"Обшукали квартиру. Без ордера. Троє. Погонів під куртками - не видно взагалі. Двері відкрив, а вони мені в морду посвідчення (ЗАКРИТІ!)


"Підстави" обшуку: "у вас на сторінках у соцсєтях, как іх, фабук (я цитую!) є фотографія, що у вас є пістолет. І также є інформація, шо ви радикал".

Кінець цитати.

Я їм в обличчя сказав, шо вони дебіли. Не заперечували. Але й не погоджувались  Журналістське посвідчення не вплинуло взагалі ніяк. Телефон був у кишені. Я дістав - вирвали з руки. 

АЛЕ.

Сухий залишок: 

1). Перекинули в малесенькій квартирі всі шмотки. На WiFi роутер наступили. Думаю, навмисне. Але роутер не здався  Тому я це й пишу.

2). Жодних документів не показали. Й, попри мої вимоги, не представились. Але старший - якого цитую вище - на мою вимогу сказати, хто головний, сказав: "Ну, я головний. Капітан я." 

Х.З., де він там капітан. 

3). Решта двоє не розмовляли взагалі, тільки сопіли, вивертаючи шафу. Сволота, мені тепер за ними прибирать.

4). Ніяких "пістолетів" у мене, ясен пень, не знайшли.

5). Мене не зачепили й пальцем. Ну, але ж і я не смикався. Там троє, кожне більше за мене. Да, я сцикун. А ще в мене нема фотоапарата і відео. 

І квартиру не громили, тільки зразу кинули на підлогу стаціонарний телефон і роутер, на які "випадково" наступили. А мобільний мій телефон віддали, коли пішли.

Кстатє, наступали "випадково" типовими берцами. Але з-під курток у всіх трьох - варені джинси.

Так ось. Чи це менти? Я дуже сумніваюсь. 

Ввічливий погром. А я ж не постраждав, речі й квартира не постраждали, двері сам відчинив - ментам немає підстав порушувати справу!

Але заяву таки напишу.

Теги: Київ , міліція