Комунальники просять розблокування адмінбудівель

Катерина Білоус
30 січня 2014р. 9:48

Працівники комунальних підприємств написали спільне звернення до протестувальників з проханням звільнити адмінбудівлі. За словами працівників, активісти заважають їх роботі.

Публікуємо текст заяви:

Ми, представники КП «Київпастранс», «Київський метрополітен», «Київтранспарксервіс», «Київдорсервіс», «Київкомунсервіс», «Київжитлоспецекслуатація», КК «Київавтодор», СВКП «Київводфонд», ПАТ «АК «Київводоканал», ПАТ «Київгаз», комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» та інших служб, які забезпечують сталу життєдіяльність столиці, звертаємось до учасників акцій протесту:

Під час погіршення погодних умов усі міські служби мають працювати злагоджено та чітко, як єдиний механізм. Забезпечити регулярне вивезення сміття, сталу роботу каналізації, водо- та теплопостачання до житлових будинків, шкіл, дитячих садочків, лікарень та закладів опіки, гарантувати стабільну роботу бюветного комплексу, міського громадського транспорту, служби швидкої медичної допомоги, служби порятунку тощо – це далеко неповний перелік основних завдань столичної влади. Стабільне функціонування міського господарства потребує чіткої координації та оперативних управлінських рішень. А блокування роботи Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації, ускладнюючи комунікацію та взаємодію між структурними підрозділами, може призвести до транспортного колапсу чи, навіть, техногенної катастрофи. Учасники акцій протесту, які захопили будівлю столичної влади, мають зрозуміти – висловлюючи свою громадянську позицію, варто пам’ятати також і про громадянський обов’язок, обов’язок дбати про місто, де всі ми мешкаємо та працюємо, про людей, які живуть поруч.

Ми, представники комунальних підприємств, корпорацій та інших організацій, що беруть участь у забезпеченні сталої життєдіяльності столиці, звертаємося до всіх учасників масових акцій з проханням розблокувати роботу міської влади, звільнивши адмінбудівлю Київради та Київської міської державної адміністрації.

Ми закликаємо усіх киян та гостей столиці – реалізуючи своє право на мирні зібрання, не позбавляйте один одного права жити у чистому та комфортному місті, в якому нічого не загрожує здоров’ю та життю людей.

 

 

Теги: Київ , Майдан