Колесніченко продовжує боротися з агентами та ЗМІ

Катерина Білоус
30 січня 2014р. 13:10

Депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко, який був співавтором «диктаторських» законів, прийнятих 16 січня, зареєстрував новий закон. У ньому йдеться про "організації, які отримують фінансування з-за кордону", куди включив і ЗМІ. Про це йдеться у відповідному розпорядженні на сайті Парламенту.

У новому проекті Колесніченка, до переліку організацій, які підлягають його закону, відносяться громадські об'єднання і ЗМІ, які повністю чи частково фінансуються з-за кордону, чи зареєстровані іноземцями. Колесніченко пропонує забороняти реєстрацію організацій, які спрямовані на "ліквідацію незалежності", захоплення влади, пропаганду війни, екстремізму, насильства, міжетнічної ворожнечі тощо. Регіонал пропонує створити окремий реєстр таких організацій, порядок включення до якого має розробити Кабмін, а організації мають самі подати заявки для включення їх у реєстр. Колесніченко пропонує змусити усі організації, що отримують фінансування з-за кордону, оприлюднювати докладні фінансові звіти, з вказування скільки і на що іноземних грошей було витрачено. Мін’юсту пропонується дати право перевіряти відповідні організації за заявами громадян та держорганів.

Також Колесніченко хоче, щоб громадські об’єднання та ЗМІ були зобов’язані оприлюднювати інформацію про їхні місцезнаходження, адресу, номери телефонів, адреси веб-сайту та електронної пошти.

 

Теги: Київ , Колесніченко , Майдан