КМДА: В морзі на Оранжерейній менше неопізнаних

Маша Землянська
31 січня 2014р. 16:37

У Департаменті охорони здоров’я спростовують інформацію про те, що в судово-медичному морзі перебувають 26 невпізнаних трупів. Так, за інформацією профільного Департаменту, на сьогоднішній день в судово-медичному морзі на вулиці Оранжерейній, 9, знаходяться 14 невпізнаних трупів, які підлягають похованню за державний рахунок. Дев’ять з цих осіб померло в 2013 році, і 5 – в 2014.

«Двоє з невпізнаних трупів (чоловічої статі) до судово-медичного моргу були доставлені з вул. Хрещатик, 12 та 18. У подальшому, одного з померлих чоловік впізнав син, який від поховання батька відмовився, тож поховання буде організоване державними коштом, час поховання не відомий через погодні умови. Інші невідомі померлі до судово-медичного моргу на вул. Оранжерейній, 9 були доставлені не з місць проведення масових заходів», - йдеться в повідомленні КМДА.

Вранці «Свідомо» отримало інформацію, що станом на 30-е січня в центральному морзі на Оранжерейній - 26 неопізнаних трупів. Зокрема, 14 з них потрапили сюди у 2014-му році. Серед них, два тіла було знайдено на Хрещатику, ще один труп потрапив до моргу з лікарні №9.

 

Теги: Київ , смерть