МВС: У підвалі КМДА знову катували міліціонера

Маша Землянська
1 лютого 2014р. 12:57

У Міністерстві внутрішніх справ заявляють: у підвалі будинку Київміськадміністрації катували міліціонера. В МВС запевняють: за знущаннями над правоохоронцем спокійно спостерігали представники ВО «Свобода». Наразі міліціонера звільнено, він госпіталізований.

"Увечері 31 січня так звана «охорона майдану» захопила майора міліції, який ніс службу на Майдані Незалежності. Оперативника в цивільному одразу почали бити, потім повели до будівлі КМДА. Там у правоохоронця відібрали службове посвідчення, особисті речі, а також продовжили наносити численні удари.  При знущаннях був присутній і кандидат в народні депутати від ВО «Свобода» Юрій Левченко. Він спокійно спостерігав за тим, що відбувається, не намагаючись припинити знущання. Наразі міліціонера звільнено, він госпіталізований. Медики діагностували у потерпілого закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забій нирки", - йдеться в повідомленні.

За даними МВС, це не перший випадок захоплення правоохоронців учасниками масових заходів у Києві. 24-го січня було повідомлення про захоплення трьох працівників міліції, при цьому одного з них було поранено ножем.