МВС: Знайшли одного палія автівок

Маша Землянська
1 лютого 2014р. 19:39

Правоохоронці не виключають причетності учасників масових заворушень до підпалів автомобілів. За кожне підпалене авто зловмисникам обіцяли по 300 гривень. Один з пошкоджених транспортних засобів належить родичці судді, який приймав рішення щодо обрання міри запобіжного заходу стосовно учасників безладів.

Останнім часом до міліції Києва надходить багато повідомлень про пошкодження транспортних засобів шляхом підпалу. Лише упродовж останньої ночі правоохоронці отримали повідомлення про пошкодження 8 транспортних засобів.

Близько 1-ї години ночі під час патрулювання житлового масиву «Виноградар», що в Подільському районі столиці, працівники міліції затримали громадянина, який підозрюється в умисному знищенні чужого майна.

Побачивши патруль, двоє зловмисників почали тікати, проте один з них був затриманий нарядом міліції. При огляді у молодика було вилучено дві пластикові пляшки із займистою рідиною, ганчірки та запальничку.

Зі слів затриманого, напередодні він та його приятель, якого наразі розшукують, отримали список з адресами та номерами машин, які необхідно було підпалити. За кожне виконане «замовлення» зловмисникам пообіцяли винагороду у 300 гривень.

Молодик також зазначив, що він є 26-річним громадянином Грузії, прибув в Україну близько 2 місяців тому в пошуках роботи. Оскільки документів у молодого чоловіка при собі не було, правоохоронці встановлюють його особу, в тому числі – за допомогою звернення до Посольства Грузії в Україні.

Тим часом працівники міліції з’ясували, що один з підпалених зловмисниками автомобілів належить родичці судді, який розглядав подання та приймав рішення щодо обрання міри запобіжного заходу стосовно учасників безладів.  

 

 

 

 

Теги: Київ , міліція