У мерії наобіцяли дитсадок, школу, лікарню і парк

Максим Опанасенко
4 лютого 2014р. 11:05

Новопризначений голова Київської міської держадміністрації Володимир Макеєнко вже обіцяє місту новий дитсадок, реконструкцію лікарні і будівництво парку. Посилається в своїх обіцянках Макеєнко на програму капітальних вкладень на 2014 рік.

"Так, на розвиток освітньої галузі, крім коштів міського бюджету, очікуються надходження коштів Державного фонду регіонального розвитку. Це дасть можливість завершити будівництво дитячого садка на 220 місць у 4-му мікрорайоні житлового масиву Позняки у Дарницькому районі та реконструкцію з прибудовою Київської дитячої школи мистецтв №2 ім. М.І. Вериківського на  вул. Воровського, 2 у Шевченківському районі міста. Крім того, відповідно до Програми економічного та соціального розвитку міста, буде продовжене будівництво прибудови до середньої школи №128 на вул. Р. Окіпної та розпочнеться реставрація з прибудовою до Ліцею №100 "Поділ" на вул. Покровській, 4/6. У галузі охорони здоров’я продовжаться роботи з реконструкції приймальних відділень Олександрівської лікарні та лікарні №12. Крім того, розпочнуть роботи з реконструкції центру перинатальної медицини на просп. Героїв Сталінграда, 16" - йдеться в повідомленні.

Закінчити обіцяють і Алею Воїнської Слави в Парку Вічної Слави. На цей проект мерія у грудні 2013-го вже витратила майже 6 мільйонів гривень.

За обіцянкою мерії, завершити у 2014-му мають і скандальну транспортну розв'язку на Поштовій площі. І продовжити ремонт проспекту Перемоги (котрий з травня 2013-го встигли зробити на проміжку від автостанції "Дачна" до "Святошино").

Точних дат закінчення будівництва і реконструкції вищезазначених об'єктів у мерії не називають.

Теги: Київ