За добу вдалося знайти шістьох зниклих активістів

Максим Опанасенко
4 лютого 2014р. 17:47

Протягом доби активістам, що займаються пошуком зниклих учасників ЄвроМайдану, вдалося знайти шістьох людей.

В кожного – своя історія зникнення.

Зокрема, Настя Богданова-Мороз, котра ще 17 січня зі своїм хлопцем пішла на Майдан Незалежності і з того дня не виходила на зв'язок з рідними, знайшлася в Українському домі. Тут вона працює волонтером на кухні.

Буков Артур, котрий не виходив на зв'язок з 22 січня, також знайшовся. За словами його сестри Марії, він подзвонив і розповів, що мав проблеми з мобільним телефоном. З ним все добре, він займається волонтерством на ЄвроМайдані і відновив мобільний зв'язок.

Марко Васьковський ще на початку грудня перестав ходити на заняття в ПТУ у Хмельницькому, а з 25 грудня – виходити на зв'язок з рідними. У понеділок він дав про себе знати родичам, у середу обіцяє приїхати додому.

З Сергієм Вороніним зв'язок було втрачено 27 січня.  За словами його друга В'ячеслава, причиною цьому став зарядний пристрій для мобільного. Точніше, його відсутність. З чоловіком все добре, він продовжує перебувати на Майдані Незалежності.

Ігор Воронов, котрий також значився зниклим з ЄвроМайдану, як виявилося, знайшовся ще до Нового Року. Але хвороба відправила його лікарні і через це був обірваний зв'язок. Зараз він вдома.

Голтв'янський Олег зник 1 лютого у Полтаві, звідки мав їхати до Харкова. Його друг Артур, з котрим вдалося зв'язатися, розповів, що того ж дня Олега затримали міліціонери. Після цього чоловіка дві доби нібито утримували у відділку. Причиною став пневматичний пістолет. Зараз, за словами Артура, на Олега відкрили справу – нібито за носіння зброї. Голтв'янський вже вдома, але – під підпискою про невиїзд. Йому може знадобитися адвокат.

В списку зниклих євромайданівців досі - три десятки людей. Інформацію про них, а також про пошуки, можна знайти на наступних сторінках у Facebook:

- https://www.facebook.com/EvromaidanSOS?fref=ts

- https://www.facebook.com/groups/736271049716510/

Теги: Київ , Євромайдан , зниклі , активісти , пошуки