Активісти знайшли ще п'ятьох зниклих на Майдані

Максим Опанасенко
5 лютого 2014р. 10:26

Список знайдених учасників і активістів ЄвроМайдану в Києві поповнився ще п'ятьма людьма. Розшукати їх вдалося протягом вівторка.

Вже традиційно - у кожного зниклого своя історія.

Так, Віктор Іщук, котрий виїхав з Черкас до Києва 24 січня і з котрим того ж дня перервався зв'язок, вже вдома. Його сестра Софія каже, що з чоловіком все добре, але поки що ситуацію не пояснює.

Петро Пригода, котрий зник 20 січня, знайшовся на Майдані. Зв'язок з рідними він втратив нібито через те, що не взяв із собою мобільний телефон.

Федора Антонюка затримала міліція 24 січня і з того моменту інформації про нього не було. Чоловік не брав слухавку, але врешті сам передзвонив і повідомив, що з ним все в порядку.

Того ж дня зник Іван Фіцай. Зараз він вже вдома. Його племінник Василь каже, що з дядьком все добре.

Зв'язок з Вадимом Соломаєвим зник 27 січня. Вранці того дня він дзвонив, казав, що збирається на роботу (біля метро "Печерська"). Але на роботу так і не прийшов. Зараз Вадим вдома. Родичі кажуть, що все нормально.

Також у вівторок вдалося розшукати ще шістьох людей. Про це ми писали раніше, інформацію шукайте тут.

В списку зниклих євромайданівців досі - під три десятки людей. Інформацію про них, а також про пошуки, можна знайти на наступних сторінках у Facebook:

- https://www.facebook.com/EvromaidanSOS?fref=ts

- https://www.facebook.com/groups/736271049716510/

 

 

Теги: пошуки , зниклі , Євромайдан , Київ