МВС: Родичі шукали лише трьох зниклих на Майдані

Максим Опанасенко
5 лютого 2014р. 15:02

МВС: Родичі шукали лише трьох зниклих на Майдані

Київська міліція заявляє, що з офіційними заявами про безвісти зниклих рідних та близьких з 16 січня до 5 лютого, до них звернулося тільки троє людей. Разом з цим, активісти, зокрема - організації "Євромайдан SOS" мають інформацію про три десятки людей, з котрими втрачено зв'язок.

Всіх трьох, за інформацією міліції, вже знайдено.

Попри це, на заяви активістів, що займаються пошуком зниклих, тут нібито звертають увагу: "Столичні правоохоронці підкреслюють, що спільні пошуки зниклих разом з волонтерами не завжди є ефективними. Оскільки останні в мережі Інтернет оприлюднюють не зовсім достовірну та перевірену інформацію щодо осіб, які зникли та тих, хто заявив про їх зникнення. Зауважимо, що не зважаючи на труднощі, які виникають з цього приводу, абсолютно вся отримана інформація перевіряється київськими міліціонерами згідно чинного законодавства". У міліції додають - всю наявну зараз в Інтернеті інформацію про зниклих на ЄвроМайдані вже "взяли в роботу" і зареєстрували.

Протягом останньої доби активістам і волонтерам вдалося розшукати 11 людей, з котрим рідні і друзі втратили зв'язок у січні під час ЄвроМайдану.

В списку зниклих євромайданівців досі - під три десятки людей. Інформацію про них, а також про пошуки, можна знайти на наступних сторінках у Facebook:

- https://www.facebook.com/EvromaidanSOS?fref=ts

- https://www.facebook.com/groups/736271049716510/

 

Теги: Євромайдан , Київ , зниклі , пошуки , міліція