Булатов: Викрадачі найбільше питали про Медведчука

Максим Опанасенко
6 лютого 2014р. 13:16

Один з лідерів АвтоМайдану, котрий був викрадений і протягом тижня пробув у полоні невідомих, а нині виїхав на лікування до Литви, каже, що найбільша частина питань від викрадачів стосувалися очільника "Українського вибору" Віктора Медведчука. Про це Булатов заявив на прес-конференції у Литві.

За словами автомайданщика, невідомих цікавило питання оплати ЄвроМайдану і АвтоМайдану, поїздки до Межигір'я, і особливо - до резиденції Медведчука. "Звучало навіть питання про осіб, котрі зіпсували паркан Медведчука" - заявив Булатов. Активіст також додає, що били його мало, але дуже сильно та професійно, викрадачі говорили російською, розтягуючи деякі слова. Відтак, у автомайданщика є думка щодо роботи російського спецназу. Щоправда, він наголосив на тому, що це лише його точка зору.

Булатов зник 22-го січня, 30-го - повернувся після катувань невідомими. Наступного дня стало відомо, що АвтоМайданівець числиться у базі розшуку МВС. Там же проти нього відкрите кримінальне провадження за організацію масових заворушень. Щоб затримати Булатова, міліція приходила прямісінько до лікарні. Завадили депутати та кияни, які прийшли на підтримку. Згодом автомайданівець вилетів до Литви.

Теги: Київ , Автомайдан , Євромайдан