Прокуратура хоче "пом'якшити" арешт фотокора

Максим Опанасенко
7 лютого 2014р. 18:09

Київська прокуратура внесла до Оболонського райсуду клопотання щодо пом’якшення запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт львівському фотокору Мар'яну Гавриліву. Про це заявила керівник прес-служби прокуратури Яна Соболевська. ще одному з підозрюваних у масових заворушеннях у центрі міста.

"Вивчивши матеріали справи, прокуратура знайшла за можливе поставити перед судом питання про пом’якшення запобіжного заходу позаштатному фотокореспонденту на гонорарній основі зі Львова Мар’яну Гавриліву" - заявила Соболевська. І додала - вони врахували соціальні зв'язки, ступінь активності "у вчиненні кримінального правопорушення" і особисті характеристики фотокора.

Гавриліва затримали бійці "Беркуту" 22 січня на Грушевського. Фотокора вивезли за місто і побили, опісля - доставили до Оболонського райвідділу міліції. За два дні чоловікові обрали запобіжний захід - 2 місяці арешту. Цікаво, що 5 лютого, коли мали б розглядати апеляцію фотографа, Апеляційний суд заявив, що не знає де Гаврилів в переніс засідання на 14 лютого.

 

Теги: Київ , Євромайдан , Гаврилів , активіст , арешт