Самооборона Майдану "провідала" Генпрокуратуру

Маша Землянська
14 лютого 2014р. 17:42

Самооборона Майдану "провідала" Генпрокуратуру

Вдень тишу на вулиці Різницька розірвав грюків дубців о металеві щити. Так кілька тисяч активістів Самооборони Майдану в повній бойовій амуніції навідались під стіни Генеральної прокуратури.

До ГПУ прийшли не просто так, а попередити - вже час випускати усіх активістів, яких затримали за участь у акціях, а фактично взяли у заручники. В іншому випадку - і методи будуть інші. Часу дали до 15:00 понеділка, 17-го лютого.

Колона вирушила в "похід" з Майдану. "Та тут майже весь наявний склад Самооборони. Щоправда, кілька сотен таки лишили на Майдані, на випадок, якщо там станеться біда". - розповідає один з учасників ходи.


Вже під стінами Генпрокуратури на зустріч гостям вийшло кілька десятків охоронців. Під акомпанемент звучання палиць та щитів, вони спостерігали за вишикуванням самооборонівців. 

До Віктора Пшонки делегували "польового командира" Андрія Парубія. Він же і віддав прокурорам офіційне звернення.

До речі, це вже не перший вихід самооборони за межі Майдану. Три дні тому, 11-го лютого, організована екіперована усім необхідним делегація вирушила під стіни Подільського суду. Так вони прийшли не просто показати, що вони є, але й допомогти суддям не помилитися з рішенням. Допомогло, жодного з підсудних під варту не взяли. 

Фото з Facebook сторінки Самооборони Майдану

Теги: Київ , Майдан , гпу