Міліція затримала свободівця з мерії (оновлено)

Максим Опанасенко
15 лютого 2014р. 22:22

Міліціонери затримали одного зі співкомендантів будинку мерії і заступника голови київської "Свободи" Олександра Семененка. Про це повідомляє нардеп від "Свободи" Андрій Іллєнко і товариш Семененка по комендатурі Руслан Андрійко.

"Прямо зараз міліцейський спецназ затримує одного з комендантів Революційної Київради, заступника голови Київської "Свободи" Олександра Семененка! (він на фото). Паралельно вони захопили склад, який використовується для потреб Майдану. На місці вже нардепи від "Свободи" - пиша на своїй сторінці у Facebook Іллєнко.

"Щойно мусора затримали мого першого заступника по комендатурі, члена Київського комітету ВО "Свобода" Олександра Семененка. НА даний момент його місце знаходження не встановлене, звязку з ним нема. Шото блядська амністія ніхера не работає... Слухайте риги за такий наїзд на Київраду можемо отвєтку серйозно включити, ви ж знаєте що не варто нас злити, адже підвали "КМДА-НКВД" запрацюють не просто у ваших страшних снах але і в реальності" - пише Андрійко на своїй сторінці у Вконтакте.

Станом на 22:30 ситуація була вирішена. За словами активістки від "Свободи" Лариси Лавренчук, ввечері невідомі увірвалися до складських приміщень, що належать Семененку.
"Невідомі особи були вдягнені в маски та мали при собі автомати. Вони відібрали в націоналіста мобільні телефони та погрожували фізичною розправою. На місце прибули народні депутати від ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко та Святослав Ханенко. Після вимоги парламентарів назватися невідомі покинули територію" - пише Лавренчук на Facebook. Перед цим один з присутніх - без маски - нібито показав депутатам посвідчення працівника УБОЗу Київської області.

Цікаво, що саме сьогодні революціонери з ЄвроМайдану і Грушевського почали йти на перші поступки - в обмін на так звану амністію затриманих раніше активістів (щоправда, справи проти них не закриті, для затриманих змінили запобіжний захід - із перебування у СІЗО на домашній арешт). Вони частково прибрали барикади - для вивільнення проїзду авто по Грушевського. Також з кількох джерел надходила інформація про ймовірне звільнення будівлі мерії. Щоправда, мітингувальники досі знаходяться там.