Куди піти з дитиною: гід на тиждень

Маша Землянська
17 лютого 2014р. 10:45

Куди піти з дитиною: гід на тиждень

Якщо Ви ще не вирішили, як провести тиждень – ми підібрали різнопланові заходи, що проходитимуть у Києві.

Понеділок, 17-е лютого

Хочете поспостерігати за власною житиною та її талантами. Тоді Вам до KIDSWILL. Це місто, адаптоване для дітей, де кожен може грати в улюблену професію. Це дозволить дітям відкрити для себе світ дорослих, надихнутися майбутнім. А от батькам – зрозуміти на що звернути увагу на вибір дитини. KIDSWILL відкрився в новому торгівельно-розважальному комплексі Art Mall. Детальніше про нього можна дізнатися тут.

До речі, тут же можна повчитися їздити на лижах чи сноуборді у лижному клубі «PROLESKI». Звісно, снігу тут не знайти, проте є професійні інструктори.

Вівторок, 18-е лютого

В Національний опері зворушлива і чарівна історія від казкаря Ернеста Гофмана «Лускунчсик». Зла відьма перетворює прекрасного принца на дерев'яний лускунчик для горіхів. І тільки добре дитяче серце здатне розвіяти жорстокі чари. Прекрасна казка для тих, хто вміє мріяти і вірить у диво. Вистава запланована на 19:00. Детальніше про виставу можна дізнатися тут.

На виставу запрошує дельфінарій Немо. Вистави заплановані на 15:00 та 18:00. вартість квитків – 80 гривень. Дізнатися більше можна тут.

Середа, 19-е лютого

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва казкова вистава «Дванадцять місяців». «Чи трапляються у Вашому житті дива? У казці вони трапляється щодня. Ліси та поля, хатини і палаци сповнені див, перетворень і відкриттів. Це закон казкового життя. Казка «Дванадцять місяців» - концентровано чарівна. У ній чудес – на цілий рік, а відбувається все  упродовж двох днів. Щоб розповісти казку – не треба поспішати. Треба відчути й пережити кожну деталь. Щоб розповісти  казку в театрі – треба вдихнути життя у кожну її частину, у явища, предмети, персонажів, у слова та музику, у рухи та почуття. У нашій казці живуть дві дівчинки, кожна у своїй фантазії. Одна собі вигадала чарівний ліс, інша – дивний палац. Потім історії зустрілися, переплелися, поєдналися. Потім дівчатка помінялися місцями. Вистава запланована на 13:00. Детальніше про це можна дізнатися тут.

У торгово-розважальному центрі «Мармелад» проходить виставка живих тропічних метеликів « Живі Джунглі». Для нас її організували Запорізькі та Дніпропетровські зоологи – ентузіасти на базі домашніх колекцій тварин. Першими екземплярами були куплені на зооринку червоновуха черепаха і павук - птахоїд . Виставка «Живі Джунглі» постійно поповнює свою колекцію. У даний момент тут представлено понад 70 видів живих дивовижних екзотичних тварин. Виставка носить просвітницький і пізнавальний характер. «Живі Джунглі» дають можливість відвідувачам побачити і зрозуміти всю красу живого світу , зібраного з різних куточків земної кулі. Дізнатися більше можна тут.

Четвер, 20-е лютого

В Національний опері «Попелюшка». Історія з дитинства про прекрасну дівчину, яка стала заручницею добра. Зла мачуха не дає дівчині стати щасливою, проте на порятунок приходить кохання і… принц. Вистава запланована на 19:00. Детальніше про виставу можна дізнатися тут.

На малят чекає київський зоопарк. Тварини від мавп до слона чекають на увагу.

П’ятниця, 21-е лютого

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва вистава «Пригоди буратіно». Ця вистава – мюзикл, створений для нашого театру відомим українським композитором Олександром Білашем за казкою Олексія Толстого „Золотий ключик, або Пригоди Буратіно”. Мовою музики, танцю і яскравого театрального дійства вистава розповість про веселі пригоди дерев’яного хлопчиська, про страшного Карабаса-Барабаса та його ляльок, про те, що знайшли Буратіно та його друзі за дверцятами у комірчині тата Карла. Вистава запланована на 13:00. Детальніше про це можна дізнатися тут.

У торгово-розважальному центрі «Мармелад» проходить виставка трансформерів і роботів Всі фанати фільмів про трансформерів запрошуються на виставку улюблених героїв в натуральну величину. Крім головних героїв «Трансформерів» - Оптимуса Прайма, Бамбелбі, там також можна подивитися на Атома з фільму "Жива сталь", Волл-І з однойменного мультика та інших. Детальніше про це – можна дізнатися тут

Субота, 22-е лютого

У Національній опері України – «Казка про царя Салтана». Це чудова історія на 2 дії з хореографічними епізодами та мультиплікаційними і проекційними ефектами. Вистава запланована на 12:00. Детальніше про виставу можна дізнатися тут.

У Національному цирку нова програма - інтернаціональний цирк братів Гартнерів. Вперше на киян та гостей столиці чекає зустріч з гігантськими слонами велетнями, які приїхали до нас з самого центру Індійського континенту. В програмі приймають участь найкращі циркові тварини: дресировані ведмеді, крокодили та пітони, голуби – павичі, красиві собачки та поважні кішки, статні коні і це далеко не всі тварини. Про розклад та вартість квитків можна дізнатися тут

Неділя, 23-е січня

У музею популярної науки та техніки «Експериментаріум» на 18:00 запланована вистава «Тесла шоу». Тут ви дізнаєтеся: що таке струм і як утворюються блискавки, чому при розчісуванні волосся стає дибки, як впіймати плазмові промені, і навіть - як заряджають свої мечі джедаї. А ще – побачите прообраз зброї майбутнього із фантастичних фільмів - гармату Гауса, таємничий винахід Ніколи Тесли, спалахи величезних електричних дуг, які будуть створювати музику і ще багато суперцікавого. Дізнатися більше можна тут.

До речі, у лютому Київський академічний театр ляльок не працює. Повернути вистави на сцену обіцяють вже навесні.

Фото з сайту Tochka.net

Теги: Київ , діти , гроші