На Садовій дівчата розмалювали вантажівки

Маша Землянська
17 лютого 2014р. 12:55

На Садовій дівчата розмалювали вантажівки

Дівчата розмалювали машини, якими силовики блокують вулицю Садову. Тепер замість розвалених грузових автівок - мистецтво.

"Жіноча Чота 16 сотні "Самооборони Майдану" вирішила показати, що на барикадах Майдану присутні не тільки чоловіки в балаклавах і касках з палицями та щитами, а й симпатичні дівчата з відкритими обличчями. Вони вважають, що саме так мав би виглядати Майдан, бо зброя лише відлякує від нього звичайних людей, без підтримки яких Майдан не переможе. Адже закон успішності спротиву про те, що потрібно ототожнювати себе з тими, за чиї права ти борешся, нікуди не дівся. Наша акція - це послання всім громадянам України: "Ми з вами схожі! Ми так само працюємо, навчаємось і у вільний час приходимо на Майдан, аби вибороти і собі, і вам, і Україні краще життя", - повідомляє 16 сотня Самооборони Майдану.

Як зізнаються самооборонці ВВ-шники реагували дуже позитивно, радо йшли на спілкування, просили співати пісні. І хоч працівники міліції, які стояли поруч, були налаштовані дуже агресивно, це не завадило дівчатам замалювати квітами весь КПП на Садовій і навіть асфальт поруч з ним.