Макеєнко показав звільнену КМДА (фото)

Ольга Бондаренко
17 лютого 2014р. 17:27

Макеєнко показав звільнену КМДА (фото)

Голова Київської міськдержадміністрації Володимир Макеєнко провів екскурсію звільненою від мітингувальників будівлею мерії. Зокрема, журналістам показали і шостий поверх, де невідомі в масках вночі потрощили кабінети службовців.

Прибиральники працюють не покладаючи рук. Аби зайти до приміщення - доведеться перечекати колону людей із зв'язками пляшок, картону, ковдр, одягу та різноманітного мотлоху. З журналістами вони спілкуються неохоче, але між собою жаліються на втому та з цікавістю обговорюють зіпсовані меблі, дірки на стінах, плакати та інші "знахідки". 

 
 

Якщо в коридорах будівлі вже встигли більш-менш навести лад та "прикрити" сліди революції, то у кабінетах - справжнісінький хаос. Під ногами плутаються і документи, і зубні щітки, і залишки їжі та напоїв, і поодинокі шкарпетки та чоботи. Вистачає і звичайного сміття. 


 

Після протестувальників залишилось багато різноманітної літератури. Найчастіше трапляються книжки з історії України, але зустрічаються й інші...


 

У залі голосування КМДА, за словами Макеєнка, зіпсували 5 моніторів з системи Рада, також пошкоджено кілька мікрофонів, однак новопризначений голова КМДА, незважаючи на це, демонструє позитивний настрій та особливих проблем у відновленні роботи мерії не бачить. Каже, що умови для роботи працівників є, а з гармидером впораються за два-три дні.

Насамкінець, Макеєнко показав свій світлий просторий кабінет, портрет президента Віктора Януковича, картини на стінах. Ще раз запевнив, що Київрада запрацює найближчими днями, а жити треба завтрашнім, а не вчорашнім днем....

 

Теги: макеєнко , Київ , КМДА , Євромайдан