Як Майдан оточили силовики (фото)

Максим Опанасенко
18 лютого 2014р. 19:57

Як Майдан оточили силовики (фото)

Близько 16:00 бійці внутрішніх військ і "Беркуту" пішли в наступ на мітингувальників з Інститутської і Шовковичної, "видушивши" їх аж до Європейської площі, пройшовши барикади на Грушевського.

Далі протестувальникам довелося відступити за барикаду на Хрещатику. Силовики одразу стали кордоном біля УНІАНу. Наступ міліції продовжився і з боку Інстутутської. Тут їм також вдалося прорватися через барикаду і укріпитися на схилах біля Жовтевого палацу та на Глобусі.

І Жовтневий, і Український дім були "зачищені" від мітингувальників, більшість з котрих лишила будівлі самостійно. Ставши на позиціях, силовики взялися використовувати світло-шумові гранати та гумостріли. З боку Жовтевого медики регулярно виносили на собі поранених, кількість котрих станом на цей момент точно невідома.

Мітингувальники, ставши на барикаді на Хрещатику, намагалися "дістати" силовиків "коктейлями Молотова", камінням і водою. Паралельно, великі групи людей ведуть "заготівлю" бруківки і запальних сумішей.

Людей на Майдані Незалежності більшає, попри те, що в Києві не працює метро і фактично заблоковані заторами всі центральні і навколоцентральні вулиці. Штурму чекають саме цього вечора.

Близько 19:00 через Михайлівську площу до Європейської площі рушило приблизно десять мікроавтобусів із силовиками. Самооборона Майдану намагалася завадити проїзду, закидавши авто камінням і палицями, але тим таки вдалося прорватися.


Теги: Київ , Євромайдан , революція , повстання