Опозиція не домовилась із Януковичем

Ольга Бондаренко
19 лютого 2014р. 2:34

Закінчилась зустріч лідерів опозиції з президентом Віктором Януковичем, однак ніяких домовленостей досягнуто не було. Про це повідомив Віталій Кличко, передає прес-служба УДАРу.

"Янукович абсолютно неадекватно реагує на ситуацію. Все, про що він говорив - це про те, щоб лідери опозиції закликали людей на Майдані припинити протистояння і покласти зброю. Незрозуміло, яку зброю він мав на увазі, якщо в центрі Києва силовики жорстоко розстрілюють мітингувальників, - наголосив Кличко. - Я ж вважаю, що влада повинна негайно відвести силовиків і припинити криваве протистояння, бо гинуть люди. І я сказав про це Януковичу. Поки ллється кров які можуть бути переговори? Але, на жаль, розуміння ситуації у нього немає", - сказав Віталій Кличко.

О восьмій ранку мирний наступ мітингувальників розгорнувся у справжню війну з силовиками, внаслідок чого кількість поранених перевищила кілька сотень осіб. Ця цифра постійно збільшується, лікарні та медпункти переповнені, не вистачає ліків та лікарів. Є вбиті - як зі сторони мітингувальників, так і зі сторони міліціонерів. Досі палає Будинок профспілок, який підпалили разом із людьми. 

Теги: Кличко , Київ , опозиція , Янукович , переговори , Майдан , революція