Майдан звів нову барикаду - людей більшає

Максим Опанасенко
19 лютого 2014р. 11:09

Станом на 11:00 на Майдані Незалежності знаходиться декілька тисяч людей, ще кілька колон з майданівцями, що прибули з інших регіонів, ми помітили на підходах до центру міста.

Мітингувальники звели нову барикаду - біля монументу Незалежності. Вся площа перед торгівельним центром "Глобус" зайнята силовиками. Так само великий кордон спецпризначенців стоїть на Хрещатику, між Європейською площею і Майданом Незалежності.

Активісти вже розібрали ледь не всю бруківку на центральній площі, її збирають великими купами біля барикад. Тут же знаходяться великі запаси "коктейлів Молотова". Сотники Самооборони кажуть про втрати - багато бійців втратили змогу продовжувати протистояння протягом цієї ночі. Тим не менше, активісти заявляють про необхідність переходити до активних дій.

Будинок профспілок, в котрому вночі спалахнула страшна пожежа, продовжує диміти, місцями видно вогонь. Будівля вигоріла повністю, зараз її ніхто навіть не намагається загасити повністю.

До слова, більшість центральних вулиць міста - порожні. Вірогідно, частина підприємців таки дослухалися до рекомендацій мерії і влаштували вихідний для своїх підлеглих.

 

Теги: Київ , Євромайдан , революція