Вночі невідомі хотіли штурмувати дачу Ківалова

Маша Землянська
24 лютого 2014р. 12:44

Вночі 23-го лютого група невідомих на Оболонській набережній, 21 спробувала штурмувати дачу Ківалова. На спинення провокації приїхала Громадська варта Оболонського району.

Штурм не вдався.

"Що до вчорашніх подій в оболонському районі м.Київ пов'язаних зі спробою захоплення будинку Кивалова, та невдалими спробами "віджиму" народної варти Оболонського району.

1. Ми повинні розуміти, що найближчий час по всьому місту будуть ходити провокатори, та бити себе у груді що начебто це вони були під кулями. Їх мета очевидна, це отримання політичних "дивідендів". Хто був на барикадах ми точно знаємо. Список "Небесної сотні" в загальному доступі.

2. Зараз місцеві князьки налякані, та намагаються в будь який спосіб дискредитувати справжню самооборону. Вчора в будинку Кивалова була начебто восьма сотня. Але після прибуття на місце було встановлено, що ці особи ніякого відношення до восьмої сотні не мають.

3.Ми повинні розуміти, що після повалення режиму Януковича. Залишилась ціла зграя пацюків яка жерла Київ і сьогодні вони дуже налякані. Тож замість покаяння, вони обрали тактику йти до кінця. Пацюкі-звертаюсь до вас особисто: "Янукович, теж бажав йти до кінця, та сьогодні ми всі розуміємо який в нього буде кінець".

Далі вибір за вами. Слава Україні!!!", - коментує події один із члнів Громадської варти Олексій Герман на своїй сторінці у Facebook.

Теги: Київ