Волонтери припиняють чергувати у лікарнях

Маша Землянська
24 лютого 2014р. 13:05

Варта з волонтерів, які під час акцій на Майдані постійно займалися чергуванням у лікарнях - вирішили припинити чергування. Проте обіцяють - як буде потреба обов'язково і миттєво повернуться.

"Варта в лікарні створювалася для захисту і допомоги постраждалим. Зараз всі вони в безпеці. За цей час ми напрацювали механізми взаємодії і надання допомоги. Завдяки самоорганізації та солідарності волонтерів і всіх небайдужих людей хворі мають достатньо ліків, їжі і всього необхідного. Наша ініціатива перетворилася в доволі ефективну структуру, і це буде неправильно, якщо ми зараз зупинимося і не будемо продовжувати свою діяльність надалі. Українська система охорони здоров’я вкрай неефективна, багато людей постійно потребують допомоги. Тому зараз ми працюємо над трансформацією Варти в лікарні у довготривалий проект. Спочатку ми не хотіли мати справу з грошами, але багато людей все ж приносило кошти на лікування постраждалих, і так сталося, що наразі, наші координатори зібрали певну суму. Ці гроші ми використаємо лише за призначенням. Згодом буде оприлюднено детальний звіт. 

Сьогодні ми знімаємо Варту, але не перестаємо діяти. Надалі буде працювати тільки один загальний телефон 050 738 29 68. І в разі потреби ми завжди готові відновити цілодобову роботу Варти в лікарні.

Ми дуже вдячні всім вам за допомогу, солідарність і підтримку, яку ми з вами протягом останнього місяця надавали постраждалим! І не забувайте й надалі проявляти ваш гуманізм!", - повідомляють волонтери.

Теги: Київ