Лідер "ніжинських робінгудів" вже на волі

Максим Опанасенко
25 лютого 2014р. 16:03

Лідер так званих "ніжинських робінгудів" Владислав Попович вже на волі, його випустили з в'язниці. Про це повідомив він сам. На волі також всі його товариші.

Рішення про звільнення цілої групи політичних в'язнів - 23 особи - Верховна Рада прийняла у понеділок. Серед звільнених - Віталій Запорожець, Володимир Шпара, Сергій Бевз, Ігор Мосійчук, Андрій Білецький, Ігор Михайленко, Віталій Княжеський. Віталій Применко, Дмитро Павличенко, Сергій Павличенко, Антон Бойко, Антон Шамов, Дмитро Світанько, Олександр Радолов, Владислав Попович, Рустам Уразгельдиєв, Сергій Ярмоленко, Андрій Бондаренко, Анатолій Попович, Ігор Ганненко, Віктор Смалій, Олег Однороженко, Андрій Наливайко.

Ледь не через кожного з цих людей протягом кількох років в різних регіонах країни відбувалися регулярні і системні акції протесту. Протестуючі переконані, що вони були засуджені незаконно і лише через політичні мотиви.

За версією Чернігівського управління по боротьбі з організованою злочинністю, неодноразово судимий Попович організував банду, в майбутньому відому як "ніжинські робінгуди". ЇЇ учасники ніби представлялись міліціонерами і вимагали кошти у громадян, викрадаючи їх і використовуючи зброю. Таким чином вони здобули майна і коштів на суму понад 100 тисяч гривень. Самі "робінгуди" заявляли, що переслідували наркоторговців, щоб змусити їх припинити свою діяльність і грошей не вимагали. За свою діяльність хлопці отримали ув'язнення.

Теги: Київ , політв'язні