Номер дружини завгоспа Януковича був в Межигір'ї

Максим Опанасенко
27 лютого 2014р. 13:10

Мобільний номер Марини Пелих - дружини очільника Державного управління справами Андрія Кравця і очільниці цілого ряду фірм, що за останні кілька років отримали дуже ласі земельні ділянки в Києві, знайшли в межигірських документах.

Відтак, резиденція колишнього президента Віктора Януковича "мала контакт" з Пелих. Також назва однієї з фірм - ПП "Броварська нерухомість", до котрої причетна Пелих, фігурує у знайдених журналістами в Межигір'ї теках.


 

Можна припустити, що це і є поясненням шаленого успіху раніше невідомих компаній Пелих. 

Нагадаємо, що у жовтні 2013-го Київрада проголосувала за передачу на 25 років ТОВ "Київ-арт", співзасновницею котрої є Пелих, будівлі на Ползунова, 1 – біля Південного вокзалу. У ній розмістився фастфуд KFC. Восени 2012-го "Київ-арт" отримав землю легендарного басейну "Водник" на Подолі. Де зараз вже зведено "СпортЛайф". Зовсім нещодавно – цей спортивний центр і фастфуд KFC виросли на Маяковського, на землі, раніше переданій «Київміськбуду».

Загалом, за останні кілька років "на рахунку" фірм, пов’язаних з Пелих – приміщення на Хрещатику, у Пасажі, на Круглоуніверситетській і Поштовій площі.

22-го лютого на території залишеної резиденції колишнього президента водолази виловили близько 200 тек з документами, які хтось намагався знищити під час втечі. Також були знайдені документи, які намагались спалити. Журналісти, волонтери та архіватори одразу взялися рятувати папери. З ночі 25-го лютого відскановані документи почали з'являтися на спеціальному порталі http://yanukovychleaks.org/. Також на сайті з'являтимуться журналістські розслідування, що базуватимуться на цих документах.

Довідка: Раніше ми зібрали до купи всі об'єкти, що дісталися родині і людям керівника Державного управління справами Андрія Кравця. Хрещатик, площа біля Південного вокзалу, Круглоуніверситетська і Поштова площа. Будівлі в цих точках потрапили під будівельний вплив людей держслужбовця. Дізнатися ж про київські точки, що опинилися під контролем дружини і людей Андрія Кравця можна тут - http://www.svidomo.org/defend_article/21648