Активіста з Грушевського випустили з СІЗО

Ольга Бондаренко
1 березеня 2014р. 11:33

Дмитра Дзюбенка, активіста з Грушевського, випустили з СІЗО. Поки під домашній арешт. Його та ще трьох активістів - Володимира Бзежинського, Віталія Гречухова та Олександра Фролова - звинувачують в організованому убивстві громадянина РФ та незаконному зберіганні наркотичних речовин. 

Журналістка Галина Танай повідомила з місця події: "Це здавалось малоймовірним. Але побратими Дмитра здійняли таку бучу, що далі тримати його в СІЗО не наважились. Треба було бачити, як його символічно обливали шампанським у дверях ) Дмитру ще лікувати ребра і коліна - зізнання з нього намагалися вибити традиційними методами. Але головне - що він уже з родиною. Якби не єдність і підтримка своїх, цього б не було".

За словами адвоката Дмитра Сабетова, його підопічного затримали ввечері 6 лютого, на Одеській трасі неподалік від Києва. Він їхав разом з батьками. Автівку без пояснення причин затримали працівники ДПС. Чоловіка змусили вийти з машини, після чого його – знов-таки, без пояснення причин – затримали працівники спецпідрозділу «Беркут». Детальніше про історію тут.

Теги: Євромайдан , СІЗО , Майдан , Київ , Грушевського