У неділю на Майдані помер чоловік

Маша Землянська
3 березеня 2014р. 11:00

У неділю, 2-го березня на Майдані поруч зі сценою помер чоловік. Медики, які прибули на виклик. констатували смерть. Видимих травм та зовнішніх ознак насильницької смерті при огляді не виявлено.

"О 14:15 до бригади Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва, яка перебувала на чергуванні по вулиці Хрещатик біля Головпоштампту, звернулись громадяни, з проханням підійти до людини, яка втратила свідомість та знаходиться за сценою “Майдану”. Прибувши на місце, медичні працівники бригади побачили непритомного чоловіка з ознаками агонального дихання. Негайно було розпочато реанімаційні заходи. Громадянина було перенесено в машину швидкої допомоги. О 15:38 бригада повідомила старшого лікаря про біологічну смерть чоловіка – жителя міста Вишневе Києво-Святошинського району Київської області, 1960 року народження", - йдеться в повідомленні Депаратменту охорони здоров'я.

Взагалі станом на 06:00 3-го березня з 10:20 18-го лютого з місця загострення сутичок у центрі міста Києва до бригад екстреної медичної допомоги та закладів охорони здоров’я міста Києва за медичною допомогою звернулися 984 постраждалі, 646 з них госпіталізовано. Інформацію щодо стану госпіталізованих і загиблих їх близькі та рідні можуть дізнатися за телефоном гарячої лінії: 15-03.