За добу список зниклих на Майдані зменшився на 28

Маша Землянська
6 березеня 2014р. 10:54

За добу список зниклих на Майдані зменшився на 28

Волонтерам, зокрема ініціатив "Євромайдан SOS", "Євромайдан: затримані та зниклі", "Один за всіх, і всі за одного", за 5-е березня вдалося скоротити список зниклих з Майдану - на 28 людей. Про це повідомляє Надія Другова на Facebook.

"Станом на 5 березня спільними силами було знайдено 28 осіб! Ще 266 осіб залишаються зниклими. 

1. Бибан Сергій
2. Богуцький Віталій
3. Жуковський Григорій Степанович
4. Заблоцький Дмитро Сергійович
5. Западловський Іван Миколайович
6. Звастюк Михайло
7. Зелізко Андрій Васильович
8. Знак Петро
9. Зобко Олександр Васильович
10. Іванютін Сергій
11. Ігнатович Віталій Вікторович
12. Калиняк Володимир Іванович
13. Климчук Олександр Васильович
14. Климчук Роман Андрійович
15. Кобилянський Тарас
16. Ковальчук Всеволод
17. Ковач Михайло
18. Козерчук Юрій
19. Павлов Станіслав 
20. Копча Валерій Петрович
21. Михневич Андрій
22. Правдін Віталій
23. Че Іван
24. Атифляк Володимир. 
25. Булавчик Сергій 

P.S. Досить цікаві історії з останніми трьома зниклими. Так, як мобільні дуже часто у зниклих вимкнені, ми все-таки задля перевірки перетелофоновуємо на їх номери. І, виявляється, недарма)) Так зконтактувалися із зниклим Володимиром Атифляком. Сказав, що все з ним добре, були проблеми з телефоном. Наразі знаходиться на Майдані, "здоровий, як бик", - відповів пан Володимир. Та ж сама історія спіткала і Булавчика Сергія, на що той відповів, що то "мама зчинила гвалт" і звернулася відразу у пошукові групи. А в нього "лише добу не працював телефон". Щодо Че Івана, то 15-річний хлопчисько вчора вже був вдома, його забрав батько. Але коли тато прокинувся, малого вже не було: знову чкурнув на Майдан, перед цим прийнявши душ і трохи відпочивши. Пан Олексій знає, що Іванко знаходиться в Українському Домі поряд із 31 сотнею. Але просить допомоги, щоб хлопчисько зрозумів, що за нього переживають і щоб з являвся хоч додому. От такі герої у нас ростуть)))

P.S. Дякуємо усім активістам та волонтерам "Євромайдан СОС", "Євромайдан: затримані та зниклі", ініціативі "Один за всіх", бюро журналістських розслідувань "Свідомо" за співпрацю та допомогу у розшукуванні зниклих, а також усім небайдужим, хто безпосередньо бере участь у цьому процесі!)", - йдеться у повідомленні.

В рамках пошуку зниклих активістів Майдану, «Свідомо» направило запит до Міністерства внутрішніх справ з прізвищами людей, які не виходять на зв’язок з близькими та друзями. Щоправда, у списку, де понад триста позицій – неповні дані про зниклих. Тому у відомстві нам підсумували: кого змогли ідентифікувати та що їм про цих людей відомо. Детальніше про це - можна дізнатися тут.

Теги: Київ , Майдан