Прикордонники просять допомоги і підтримки

Маша Землянська
9 березеня 2014р. 16:18

Державна прикордонна служба просить допомоги і підтримки. Зокрема, військові потребують грошей і фінансів.

"Восьму добу продовжується захоплення та блокування російськими військами об’єктів українських прикордонників в Криму. На сьогоднішній день заблокованими залишаються більше 10 підрозділів Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України.

Не зважаючи на шалений моральний та фізичний тиск, погрози на адресу військовослужбовців та членів їх сімей з боку агресорів, українські прикордонники не зламані, не склали зброю, не залишили свої підрозділи, продовжують охороняти державний кордон та залишаються вірними Присязі на вірність Українському народові. Гідність та честь, мужність та непохитна воля, патріотизм та відданість Батьківщині, завжди були та залишаються характерними рисами воїнів-прикордонників.

Закликаємо громадськість, всіх ветеранів-прикордонників та небайдужих громадян підтримати моральний дух захисників державних рубежів України.

Передати слова підтримки українським прикордонникам, ви можете залишивши свій коментар, або повідомлення на офіційній веб-сторінці Держприкордонслужбиwww.dpsu.gov.ua чи сторінці в соцмережі Facebook https://www.facebook.com/116497678501989

 

Благодійну фінансову підтримку прикордонникам та членам їх родин, які залишаються у ворожій облозі можна перерахувати за такими реквізитами:   

отримувач: Адміністрація Державної прикордонної служби України;

р/рахунок:  31258302118593

код ЄДРПОУ:  00034039;

банк: Головне управління Державної казначейської служби України у м. Києві;

код банку (МФО):  820019" - йдеться в повідомленні прикордонників.