Нацрада просить до 19:00 відключити "Росію 24"

Максим Опанасенко
11 березеня 2014р. 15:32

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення звернулась до українських провайдерів з проханням з 19:00 відключити трансляцію передач телеканалів "Вести", "Россия 24", "ОРТ", "РТР Планета" і "НТВ-Мир". Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацради.

Тут кажуть - станом на 12:00 це зробили вже 50% провайдерів.

Звернення адресоване до Спілки кабельного телебачення, Всеукраїнської асоціації операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж, Асоціації "Укртелемережа", Телекомунікаційної палати України, Асоціації "Західноукраїнська гільдія операторів кабельного телебачення", Асоціації правовласників та постачальників контенту, Асоціації телевізійно-інформаційних мереж Криму та керівництва кабельних операторів,  таких як "Воля", Укртелеком, "Тріолан", "Датагруп", "Фарлеп Інвест", "Інформаційні технології", "Віасат".

Вимога Нацрада спричинена (цитуємо) "необхідністю гарантування інформаційної безпеки відповідно до Рішення РНБО України від 1 березня 2014 року". Вищеназвані телеканали, зокрема "Россия 24" регулярно повідомляє про події в Україні, об'єктивно перегортаючи всі події з ніг на голову. Ситуація в Криму лише поглибила антиукраїнські настрої на телеканалі.