Плов з Billa потруїв киян

Маша Землянська
12 березеня 2014р. 10:30

7-го березня десятеро киян опинились у лікарнях через отруєння. Зокрема, шестеро з них отримали харчову токсикоінфекцію, четверо - гострий гастроентероколіт. За даними Держсанепідслужби, причина отруєння їжа з супермаркету Billa, що на Нижньому Валу. А саме – курячий плов.

«Під час проведення епідрозслідування фахівцями Державної санітарно-епідеміологічної служби міста були відібрані зразки кулінарних виробів для бактеріологічного дослідження; взяті санітарно-гігієнічні змиви з об’єктів навколишнього середовища на наявність бактерії групи кишкової палички та патогенну мікрофлору; у працівників супермаркету «Billa» взято матеріал для дослідження на  носійство патогенної мікрофлори та  визначення збудників кишкових інфекцій. Згідно отриманих результатів  бактеріологічних досліджень, готовий кулінарний виріб – плов з курячим м’ясом - не відповідає вимогам нормативних документів – виявлено патогенний стафілокок», - йдеться в повідомленні СЕС.

Наразі дев’ятеро працівників супермаркету «Billa» відсторонені від роботи. А супермаркету «Billa» на Нижньому Валу заборонили готувати у кулінарному цеху.

 

Теги: Київ , гроші , іжа