Міліція просить допомогти знайти злодія

Маша Землянська
19 березеня 2014р. 10:30

Міліція просить допомогти знайти злодія

В провадженні Слідчого управління столичної міліції перебувають матеріали досудового розслідування за фактом вчинення шахрайського заволодіння грошовими коштами громадян в особливо великих розмірах. Наразі підозрюваний знаходиться в розшуку.

Чоловік 45-55 років, зріст 183-185 см, середньої статури, волосся темне. Особливі прикмети: рогівка правого ока помітно темнішого кольору. Ліва брова зверху підголена - можливий шрам. Розшукуваний може перебувати у м. Київ чи Переяслав-Хмельницькому районі Київської області.

"Розслідуванням встановлено, що на початку 2011 року підозрюваний, видаючи себе за дійсного власника однієї з квартир у Шевченківському районі столиці, та використовуючи попередньо втрачені справжнім власником оригінали правовстановлюючих документів на це майно і оригінал паспорту власника з заміненою фотографією, шляхом обману заволодів грошовими коштами потерпілого у сумі 41000 доларів США.

Коли потерпілий намагався потрапити у житло, яке вважав законно придбаним, виявилося, що справжній власник квартири свого житла не продавав і пред’явив копії матеріалів, що підтверджують втрату його документів.

На теперішній час особа правопорушника не встановлена, однак у володінні слідчого управління є фотознімки особи, що вчиняла злочин та її докладний опис", - йдеться в повідомленні міліції.

Якщо ви стали жертвою дій цього чоловіка або вам відоме місце перебування розшукуваного, просимо телефонувати за номерами: (044) 271-68-60, (068) 875-50-00 – старший слідчий СУ ГУМВС України в місті Києві Олейніков Олег Анатолійович, або на спецлінію 102.

 

Теги: Київ , гроші , міліція