Котедж Табачника охороняють "антимародери" (відео)

Максим Опанасенко
24 березеня 2014р. 11:51

Котедж Табачника охороняють "антимародери" (відео)

Територію навколо резиденції, де за нашими даними, мешкає екс-міністр освіти Дмитро Табачник, охороняють невідомі в камуфляжі.

Чоловіки називають себе працівниками "Групи швидкого реагування по боротьбі з мародерством "Київ Центр". За парканом, де починається територія котеджного містечка, де розташований будинок Табачника, стоїть "Нива" з синьо-жовтими прапорцями і логотипами "Київ Центр". Такий же логотип висить на будиночку охорони.


 

Нас навідріз відмовилися пропускати на територію для зйомки будинку екс-міністра. Коментувати будь-що "камуфляжники" в бронижилетах також не зголосилися, аргументуючи свої дії боротьбою з мародерами. 

А подивитися тут, судячи з усього, є на що. У 2007-му журналістам "Української правди" вдалося познімати територію з води. Тут знаходиться три будинки, а вся територія представляє собою своєрідний парк з причалами-підходами до води:


 


 


 

Виклик міліції на місце результату не дав - тричі передзвонивши нам і дізнавшись, що порушення громадського порядку немає і журналістів просто не пускають на територію (на якій, до слова, знаходиться величезний шмат берега і води, підхід до котрих має бути вільним для всіх), працівники Обухівського райвідділку відмовилися приїжджати.

Після дзвінка у міліцію, до нас вийшов співробітник Державної служби охорони, котрий, як виявилося, охороняє містечко разом з "Київ Центром". Він послався на підписаний із замовниками контракт на охорону. І заявив - власником території, яка, як ми вважали, записана на Дмитра Табачника, є Черненко Ігор Ігорович. В якості доказу ДСОшник показав постову книгу, де замовником охорони значиться Черненко І.І.

Ця людина нам добре знайоме по попередніх розслідуваннях діяльності екс-міністра освіти. Ігор Черненко є керівником будівельної компанії "ТІКО-Констракшен", співвласником котрої є колишня фірма брата Дмитра Табачника Михайла "Технології і консалтинг". До слова, Черненко очолював останню, коли Михайло Табачник був там співзасновником.

"ТІКО-Констракшен" пов'язана з будівельними схемами Міністерства освіти по відчудженню державного майна. За цим минулого тижня ГУБОЗ відкрив кримінальну справу.Бійці "Групи швидкого реагування по боротьбі з мародерством "Київ Центр" знаходяться ледь не біля кожного будинку в Конча-Заспі. Засновниками групи є бізнесмени брати Константиновські. За даними UBR, вони є співвласниками Kyiv Donbas Development Group. Серед їхніх проектів - мережа ресторанів швидкого харчування "Пузата Хата" і Carte Blanche. "Центр Київ" вони заснували для нібито боротьби з атаками на майно заможних киян.

 

Теги: Табачник , революція , Київ , маєток , котедж