Євромайдан SOS шукає волонтерів для Сходу

Маша Землянська
26 березеня 2014р. 16:35

Євромайдан SOS шукає волонтерів, які готові долучитися до допомоги мешканцяч Сходу. Про це повідомляється на офіційній сторінці ініціативи у Facebook.

"У зв'язку з критичною ситуацією в Східній частині України, ЄвромайданSOS оголошує набір волонтерів - журналістів, юристів, стримерів, активістів - для участі в роботі мобільних груп на Донеччині та Луганщині. Ми збираємо команду з декількох десятків людей, які готові з різною періодичністю перебувати в регіоні від 1 до 2 тижнів, для виконання завдань, пов'язаних із документуванням порушень прав людини та підтримкою місцевих активістів і правозахисників. Усі учасники мобільних груп працюють на волонтерських засадах, безкоштовно, утім, можлива оплата витрат (проїзд, проживання, частково харчування).

Завдання волонтерів:
- Збір інформації про події у регіоні з т.з. дотримання прав людини, верифікація цієї інформації, системна і своєчасна передача зібраних і перевірених даних;
- Складання «дорожньої карти» громадянського суспільства, зокрема, тих людей в різних містах, селищах, селах, які готові співпрацювати і допомагати мобільним групам;
- Інформаційна підтримка місцевих активістів: стрім із місця проведення акцій або інших важливих подій, пости в соціальних мережах, мобілізація журналістів для висвітлення надзвичайних подій;
- Різного роду допомога (логістична, організаційна, координаційна) місцевим правозахисникам і активістам, насамперед, ініціативам, що підтримують українські військові частини та внутрішніх переміщених осіб;
Якщо у вас є внутрішня потреба і осмислене бажання працювати в такій мобільній групі, будь ласка, переконайтеся , що ви відповідаєте більшості з таких критеріїв:
1 . Готовність перебувати в складі мобільної групи не менше 1 тижня.
2 . Досвід участі в правозахисних , громадських ініціативах (хоча б мінімальний ) .
3 . Вік НЕ менше 25 років.
4 . Вільне володіння російською мовою .
5 . Розуміння ситуації в регіоні, в тому числі, адекватне уявлення про загрози, з якими може зіштовхнутися будь-який учасник мобільної групи.
6 . Психологічна стійкість.
Потенційні волонтери повинні обов'язково пройти інструктаж, у більшості випадків перші 2 дні волонтер працюватиме у зв'язці з досвідченим напарником. 
ЄвромайданSOS гарантує надання будь-якої допомоги та підтримки під час перебування на місці, але не може гарантувати повної безпеки. Волонтери мають бути готовими до ризиків для власної особи та майна.

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У МОБІЛЬНІЙ ГРУПІ:http://bit.ly/1el8Hgz
Детальніша інформація: Олександра Романцова, 063 208 8795, aleksandra.romantsova@gmail.com,www.facebook.com/aleksandra.romantsova".

Теги: Київ