Список зниклих з Майдану скоротився на 5 людей

Надія Другова
26 березеня 2014р. 20:28

Список зниклих з Майдану скоротився на 5 людей

Станом на 26 березня активістами пошукових ініціатив було знайдено 5 людей

1. Садовський Володимир Іванович зник ще наприкінці грудня минулого року і до цього часу був у розшуку. Волонтерам вдалося сьогодні зв'язатися з ним, на що він повідомив, що давно повернувся на рідну Тернопільщину і з ним все добре. Був у хорошому гуморі і по телефону залицявся до однієї з волонтерок пошукових груп))

2. Зв'язок із Іваном Сидоруком втратився ще під час останніх бойових подій на Майдані. Але сьогодні нам вдалося відновити з ним контакт. Іван ще 24 лютого повернувся до Франківська, а зараз знаходиться у місцевій самообороні. Подякував за турботу і за те, що небайдуже ставимося до життів інших людей.

3. За словами сестри новознайденого Скрипника Віктора Петровича, який розшукувався родиною з 20 лютого, він до цих пір знаходиться на Майдані. "Причиною зникнення Віті була зміна номеру телефону. Тому ми не могли з ним зв'язатися. Тим паче тоді були не найкращі часи...", - розповідає нам сестра Наталія. - "Зараз з ним все добре, живий та здоровий.".

4. Поспілкувавшись з іще однією новознайденою Скрипник Єлизаветою Євгеніївною, причиною її зникнення виявилося у звичайному хвилюванні матері та бабусі. Хоч і Ліза повідомляла свою бабусеньку про те, що кілька днів не виходитиме на зв'язок і поїде на час лютневих боїв з Майдану зі своїм молодим чоловіком до іншого міста, та серця рідних людей хвилювалися за долю доньки/онуки. Зараз вона знаходиться у матері в гостях і чудово себе почуває.))

Маємо і погану звістку. Волонтери пошукових ініціатив дізналися у дочки зниклого Лілії, що її тато - Романюк Віктор Степанович - 20 лютого був забитий насмерть у київському ж/д вокзалі. Наразі батьки загиблого поїхали до Києва виясняти деталі смерті. Вічна пам'ять герою!

Дякуємо  усім активістам та волонтерам "Євромайдан СОС", "Євромайдан: затримані та зниклі", ініціативі "Воля", групі "Один за всіх", Слідчому комітету Майдану за співпрацю та допомогу у розшукуванні зниклих, а також усім небайдужим, хто безпосередньо бере участь у цьому процесі! Ваша допомога - важлива!