Список зниклих з Майдану скоротився на 2 людей

Надія Другова
27 березеня 2014р. 19:52

Список зниклих з Майдану скоротився на 2 людей

Станом на 27 березня волонтерами пошукових ініціатив було знайдено 2 зниклих!

1. Забуленна Катерина зникла ще 19 лютого. Але 24 лютого вона знайшлася. Наразі з нею все добре, вона жива/здорова. Одна із подруг Каті - Maria Petrovna - написала, що з нею "Все хорошо, нашлась! Спасибо!". 

2. З Самсонюком Петром (псевдонім - Самсон) справа складніша. Востаннє виходив на контакт 17 лютого. Під час останніх бойових подій на Майдані його було поранено - уражене око. На даний момент знаходиться на лікуванні за кордоном. У Фейсбуці Olesya Chavurskaya повідомила, що "Петро зараз на лікуванні в Польщі, йому намагаються спасти око." Тому триматимемо кулачки за швидке виздоровлення Самсона!

Також ми дуже раді за звільнення українських військових Юлія Мамчура, Ігоря Воронченка, В'ячеслава Дем'яненка, Олександра Філіпова, Дмитра Делятіцкого та Ростислава Ломтева. Ці чоловіки - справжні герої! 

Традиційно дякуємо  усім активістам та волонтерам "Євромайдан СОС", "Євромайдан: затримані та зниклі", ініціативі "Воля", групі "Один за всіх", Слідчому комітету Майдану за співпрацю та допомогу у розшукуванні зниклих, а також усім небайдужим, хто безпосередньо бере участь у цьому процесі! Не забувайте, що ваша допомога - важлива!