Справу проти Податкового Майдану закрили

Максим Опанасенко
28 березеня 2014р. 15:43

Кримінальні справи проти співорганізаторів Податкового майдану 2010 року Сергія Мельниченка, Олександра Мандича, Олега Ахтирського, Віталія Грузинова, Ігоря Гаркавенка, Олександра Заплаткіна і Романа Федчука закриті. Про це повідомляє прес-служба Коаліції учасників Помаранчевої революції.

За повідомленням, на черговому судовому засіданні прокурор просто відмовився від обвинувачення.

Активістів звинувачували за пошкодження плитки на Майдані Незалежності під час проведення Податкового Майдану. Голову "КУПР" Сергія Мельниченка звинувачували і в організації протесту.

Справа тривала більше трьох років. 

22 листопада 2010-го підприємці розпочали акції протесту по всій країні проти ухваленого Радою Податкового кодексу, який мав суттєво обмежити право групи підприємців, зокрема юристів, бухгалтерів, продавців бензину, цигарок та алкоголю, Інтернет-магазинів використовувати спрощену систему оподаткування і платити єдиний податок. Він також підвищував єдиний податок, котрий не перевищував 200 гривень. 30 листопада, тодішній президент Віктор Янукович ветував кодекс і вніс до нього ряд правок. 2 грудня Рада проголосувала за закон про Податковий кодекс з поправками президента. 

 

 

Теги: Київ , Податковий Майдан , КУПР